Přihlásit / Registrovat

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici skladník

01.12.2017
Na pozici skladník ve velkoobchodě s orientálním zbožím hledáme aktivního samostatného člověka.

Nástup: leden 2018
Pracoviště: velkoobchodní prodejna - Zábrdovická 11, Brno
Pracovní poměr: HPP

Požadujeme:
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, příjemné vystupování
- řidičské oprávnění skupiny B
- chuť a zájem pracovat s orientálním a kuřáckým sortimentem
- manipulaci s těžšími balíky, paletami
- reference z předchozích zaměstnání

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání v dobrém kolektivu
- stálou mzdu
- rozmanitou práci v netradičním oboru

Náplň práce:
- manipulace se zbožím – nakládky, vykládky zboží, přesuny zboží v rámci firmy, vybalování a kontrola zboží, označování zboží, balení těžších zásilek na expedici
- řízení motorového vozidla do 3,5t – odvoz zboží zákazníkům dle potřeby včetně vykládky, dovoz spotřebního materiálu, dovoz zboží z celnice nebo od dopravce
- obsluha a řízení vysokozdvižného vozíku – po proškolení na VZV
- tvorba a tisk etiket na zboží
- pomocné práce při zajišťování běžného chodu provozovny, drobné opravy a běžná údržba stávajícího zařízení a vybavení provozovny, péče o motorová vozidla

Životopis a motivační dopis zasílejte na email: info@shanti.cz